• Oferta warsztatów
  • motywacja
  • asertywność
  • rozwiązywanie konfliktów
  • skuteczna komunikacja
  • zarządzanie czasem

Często zdarza się, że z powodu masy obowiązków i obciążeń, które na nas spoczywają, zaniedbujemy siebie, swoje potrzeby, relacje, okazujemy zniecierpliwienie naszym najbliższym, biegamy w pośpiechu, odkładamy siebie na później. Taki stan swego rodzaju transu powoduje, że dni przemijają coraz szybciej, a w nas zaczyna brakować radości życia i chęci do działania. Przed oczyma mamy jedynie listy obowiązków i rachunki do zapłacenia, zapominając, że jednym z naszych życiowych celów jest bycie szczęśliwym.

Udział w warsztatach rozwoju osobistego nie od razu odmienia życie, ale daje energię i narzędzia, które można wykorzystać w każdym jego aspekcie. Nowa wiedza i umiejętności dodają sił i zachęcają do zmian, by nasza codzienność stała się przyjemnością. Pozwalają spojrzeć na stare sprawy nowymi oczami. Dostrzec rozwiązania, które do tej pory były poza naszym zasięgiem. Wskazują, jak radzić sobie w trudnych rodzinnych relacjach, jak rozwiązać stare konflikty, jak nie powodować kolejnych, jak rozmawiać z własnym szefem by nas wysłuchał i jak tworzyć szczęśliwy związek.

Opinie

Przyszłam rozmawiać o asertywności, a wyszłam z nowym spojrzeniem na świat i ludzi.
Te warsztaty to swoista podróż przez problemy, których doświadczamy w relacjach z drugim człowiekiem. Pani Martyna wskazuje nam ścieżki, którymi możemy podążać aby być lepszymi dla siebie i innych.
Dzięki warsztatom z Panią Martyną Kieliszek poczułam lepiej samą siebie, swoje potrzeby i sposoby ich komunikowania innym.
Ogromna dawka wiedzy i pozytywnej energii zarówno od pani trener jak i grupy, która stworzyła domową atmosferę. Przykłady brane prosto z życia, autentyczne problemy rozwiązywane w formie scenek - rewelacja! Dodatkowo testy i materiały teoretyczne. Na pewno tu wrócę.
Super warsztaty! Jeszcze tyle muszę się nauczyć! Pani Martyna wspaniała, kontaktowa, ciepła osoba, bardzo kompetentna. Otwierała nam skutecznie oczy na to ile jeszcze nie wiemy, ale z nią całą tę wiedzę możemy posiąść. Chcemy jeszcze, chcemy więcej.
Najlepiej spędzony wieczór przy Kieliszku, Martynie Kieliszku
Dzięki tym warsztatom uczę się jak lepiej żyć. Dziękuję ci Martyna za to, że podzieliłaś się ze mną swoją wiedzą i doświadczeniem. Każdemu życzę uczestnictwa w takich warsztatach.
Podoba mi się w warsztatach, że nie ma tu "suchej teorii". Zagadnienia odnoszą się do życiowych sytuacji i doświadczeń grupy.
Jeśli chcesz się dowiedzieć, jak mało wiesz o sobie, o ludziach i o tym jak działa świat - przyjdź.
Przyprowadziłbym na takie warsztaty 90% osób, które znam.
Te warsztaty bardzo mnie zmotywowały, słuchałam z zapartym tchem i czuję wielki niedosyt. Prowadząca, prowadzi je w taki sposób, że atmosfera jest rodzinna, za co serdecznie dziękuję.
Uczestniczka warsztatów pt. "Motywacja"
Warsztaty pełne życia, dobrej nauki dla każdej dorosłej osoby, pomocne wskazówki.
Będąc bogatszym o wiedzę z tych warsztatów, można spojrzeć na siebie i innych bardziej rozumnie, obiektywnie, z korzyścią przede wszystkim dla siebie. Można naprawić trudne relacje z rodziną i znajomymi.
Dzięki tym warsztatom dowiedziałam się, czym jest asertywność i że nie jest to zwykłe stawianie się w sytuacjach, które mi nie pasują. Teraz wiem, że jest to zarówno wolność jak i odpowiedzialność. Nie mogę doczekać się kolejnych.