Satysfakcja

Prowadząc konsultacje indywidualne, buduję strategie dojścia do upragnionego stanowiska pracy, pomagam tworzyć dokumenty aplikacyjne, przygotowuję do dialogu z rekruterem i odpowiadania na zaskakujące pytania. Dzielę się wiedzą z zakresu wystąpień publicznych i autoprezentacji.

Szczęście

Życie mamy jedno, a odnalezienie w nim przyjemności i frajdy to główny cel moich emocjonalnych poszukiwań. Aby czerpać przyjemność z tego, że jesteśmy potrzebujemy celów, planów, determinacji, uważności, pewności siebie, przyjaciół i pieniędzy. Korzystając z szeregu psychologicznych narzędzi, pomagam, znajduję rozwiązania, podsuwam pomysły, uczę świadomej komunikacji i wspieram w odnalezieniu samego siebie i zrozumieniu własnych potrzeb.

Rozwój

Praktyka poparta systematycznym pogłębianiem wiedzy jest gwarancją mojej skuteczności. Od 20 lat zgłębiam zagadnienia z obszarów: zarządzania ludźmi, mentoringu, motywowania, obsługi klienta oraz rozwiązywania konfliktów. Tworzone przeze mnie programy szkoleniowe są przepełnione życiowymi przykładami i ćwiczeniami tak by w głowach uczestników zostało jak najwięcej. Skupiam się na tym, by każdy odczuł korzyści jakie przyniesie mu praktykowanie proponowanych przeze mnie narzędzi i rozwiązań. Mówię głośno i dużo się śmieję. Dzielę się swoją energią wierząc, że dobra atmosfera sprzyja rozwojowi.

Profesjonalizm

Przez ponad 10 lat miałam przyjemność prowadzić projekty zakupowe dla jednej z największych polskich firm o nazwie Grupa LOTOS S.A. Praca w tak dużym przedsiębiorstwie dała mi niepowtarzalną okazję do poznania i praktykowania zasad realizacji procesów zakupowych na światowym poziomie. Zakres mojej działalności rozciągał się od pojedynczych nieskomplikowanych zakupów po realizacje projektów zakupowych na dużą skalę jak np. zaspokojenie potrzeb zakupowych związanych z cyklicznymi remontami postojowymi czy programem rozbudowy rafinerii o nazwie PROGRAM 10+.

Referencje

Magdalena M Goleniewicz

Dzięki indywidualnym spotkaniom z Martyną, stosowanym przez nią narzędziom i technikom, odkrywam swój potencjał zawodowy i osobisty. Wydobywam "na powierzchnię" moje mocne strony, nad tymi słabszymi też pracujemy ;). Omawiane przy wspólnej kawie wizje, cele, palny działania wdrażam w swoje życie zawodowe i osobiste. Przynosi mi to sukcesy i zadowolenie. Martyna jest bardzo skrupulatna, precyzyjna, zawsze przygotowana do spotkania, z otwartym sercem i głową, z zaangażowaniem, gotowa do pomocy, motywującą i wymagająca, a przede wszystkim skuteczna. Z całego serca polecam Martynę jako skutecznego trenera rozwoju.

Joanna Retzlaff

Jestem świadoma potrzeby samodoskonalenia, czytam "Sens" i "Charaktery". Mam poczucie, że idzie mi dobrze. Pracuję z ludźmi i sprawia mi to ogromną satysfakcję. Czuję to każdego dnia. I mimo kontroli i podąrzaniu właściwym kursem ku sukcesowi napotykam przeciwny wiatr, który w ciągu kilku chwil powoduje sztorm. Czuję, że tonę.

Wtedy na fb natrafiam na Martynę. Dziękuję w wiadomości prywatnej za umieszczony post na fb. Sprawa jest poważna. Martyna udziela mi wsparcia poprzez messengera. Sztorm opanowany ale zgubiłam kurs. Spotykamy się na kawie w Spocie. Moja mentorka cierpliwie słucha ale i suptelnie mówi o sobie abym nie czuła się jak na kozetce 😉 Nie jest to spotkanie oparte tylko na słuchaniu i pytaniach a potem "i do czego doszłaś". Martyna pokazuje mechanizmy ludzkiego działania, mimo młodego wieku (jesteśmy niemalże rówieśniczkami) jestem pod wrażeniem wiedzy życiowej i znajomości możliwych scenariuszy, według których toczy się nasze zawodowe i prywatne być albo nie być. Jest konkretna, nie idzie na kompromis. Ładuje taką energią, że nie dopuszczam innych, niż tylko pozytywne myśli.

Mam opracowany plan działania. Wszystko toczy się zgodnie z nim. Osiągam kolejne sukcesy. Jesteśmy w kontakcie. Z Martyną u boku w zmianie pracy widzę szansę na lepsze życie zawodowe i prywatne. W końcu przestałam się bać tego, że mi się uda. Ograniczenia nie istnieją. Już nie mówię "chyba się nie uda" Wiem już czego chcę i wiem że to zrobię. Ja to zrobię.

Marzena Świderska

Dzięki współpracy z Martyną zmieniłam wiele przekonań, poprawiłam kontakty z rodziną, wróciłam na studia oraz zmieniłam pracę. Zrozumiałam, że zmiany sprowadzają się do podjęcia decyzji o nich oraz do działania. Odcięłam się od przeszłości, czuję się odpowiedzialna za siebie, swoją pracę, zdrowie, związki, właściwie za wszystko w swoim świecie.

Nadal pracujemy razem. Wiem, że dotarcie do prawdziwej siebie oraz budowanie poczucia własnej wartości to proces. Nie narzekam, przecież idę na szczyt :-)

Weronika Sawicka

Dzięki pomocy Martyny stworzyłam profesjonalne CV oraz nauczyłam się, jak lepiej komunikować się z potencjalnymi pracodawcami. Szybko dostałam się do jednej z większych firm w Polsce zajmujących się wytwarzaniem produktów mięsnych. Gdy jednak okazało się, że to nie miejsce dla mnie, ponowne zatrudnienie nie stanowiło problemu.

Uwierzyłam w siebie i swoje możliwości na rynku pracy.

Zuzanna Sikora

Do Martyny zwróciłam się z prośbą o pomoc w napisaniu umowy oraz sprawdzenie biznesplanu. Spotkanie przebiegło w bardzo przyjaznej atmosferze - właściwie w formie inspirującej dyskusji, po której wiele spraw mi się wyklarowało. Martyna daje też zawsze pozytywną energię i dużo rad biznesowo-motywacyjnych. Polecam każdemu, kto szuka nie tylko fachowej porady, ale i bratniej duszy :)